وبلاگ - داستان های جنسی

آن (آبم) پنج بار در شب می آید. چگونه نعوظم 1.5 ساعت طول بكشد و مثل فواره بپاشم.

| 6.2 کیلو

پایان التماس

او فریاد زد، سریع و محکم روتختی را چنگ میزد. حجم زیادی از آب روی تخت بود. این دومین شب متوالی بود که من او را غرق در آب کردم. اما من نمیخواستم متوقف شویم و بیشتر و بیشترمیخواستم.

. این ایده در سر من فریاد زد که من میخواهم او را به اوج لذت جنسی برسانم . برای اولین بار در زندگیم احساس کردم که یک مرد واقعی هستم..

من به پشت خوابیدم و او سر خورد پایین و سینه من را بوسیدبعد از 10 دقیقه متوجه شدم که یک جریان قدرتمند روی چهره اش قرار دارد. آن شب او 4 بار به اوج لذت رسید.

پیش از استفاده از این محصول من 2 دقیقه به معنای واقعی وارد لذت می شدم با این حال، من ظرف مدت 9روز توانستم مدت رابطه ام را به 1ساعت و 30 دقیقه افزایش بدهم...

94%از مردان بریتانیا نمی توانند بیش از 35 دقیقه رابطه جنسی داشته باشند

انزال زودرس یک مشکل واقعی است. بنابراین، اگر در عرض چند دقیقه انزال شوید امیدی برای روابط موفق وجود نخواهد داشت. پیش ازاستفاده از این محصول، روابطم در اتاق خواب واقعا شرم آور بود. و من دوست دخترم را درک کردم..

من نمی توانستم مانند یک مرد واقعی احساس لذت کنم، چون سریع ارضا میشدم ونعوظ نداشتم.

من فکر می کنم که بسیاری از مردان یک مشکل مشابه دارند. "کم بودن زمان مقاربت و چاره ای برای افزایش مدت زمان رابطه". با این حال، پیدا کردن راه حل به تازگی چالش برانگیزشده است. من از این که مردم در مورد این مشکل در اینترنت به دنبال چاره میگردند و سفارشات خود را به صورت آنلاین ارسال می کردند، هیجان زده شدم. "درمان های معجزه آسا"، قرص ها، تفکر، تمرینات شکنجه آور و... برای من کار نمی کردند - آنها راه حل نیستند. آنها چیزی جز خشونت بر علیه خود نیستند.

 در یک انجمن پزشکی یک دکتر Titan Gel به من توصیه کرد. او متخصص سلامت جنسی است و انجمن را مدیریت می کند.

# 3
مرادی
متخصص سکس
ثبت نام:
آدرس: میرداماد 
پیام ها: 9،049

من از آنچه شما نوشتید شگفت زده شدم. با بیش از 25 سال تجربه، من فقط چند بار دچار مشکل انزال زودرس شدم. به نظر میرسد شما خیلی ناراحت هستید و همینطور هم بود. افرادی هستند که در مورد ناباروری و

ناراحتی از انزال در کمتر از 1 دقیقه شکایت کردند. آنها همچنین سعی داشتند از هم جدا شوند اما در نهایت انها موفق به افزایش طول رابطه جنسی خود به 30-40 دقیقه شدند..

این ژل دارویی ویژه اخیرا در انگلستان عرضه شده است هیچ گونه مانعی برای استفاده از ان وجود ندارد پس با اطمینان خاطر استفاده بکنید.Titan Gel را میتوانید به صورت آنلاین سفارش دهید.

قیمت Titan Gel ارزان بود و من با خود فکر کردم که چیزی را از دست نخواهم داد پس تصمیم گرفتم آن را امتحان کنم. من تقریبا به مدت 3 روز از آن استفاده کردم و نتیجه کاملا قابل ملاحضه بود. نعوظ من به صورت قابل توجهی بهبود یافت و آلت تناسلی من یک اینچ رشت کرده بود و مانند اهن سخت و محکم شده بود.

من Titan Gel را به مدت یک ماه استفاده کردم و در حال حاظر میتوانم در طول شبانه روز 3-5 بار رابطه داشته باشم و به هیچ مشکلی بر خورد نمی کنم زیرا میل و قدرت جنسی من به شدت افزایش یافته است و من میتوانم بیش از یک ساعت رابطه بدون توقف داشته باشم.

من کاملا به خودم اعتماد دارم و می دانم که من شکست نخواهم خورد. من می دانم که من بهترین رابطه را میتوانم داشته باشم . بنابراین، می توانم این ژل را برای همه توصیه کنم. اما فقط محرمانه:)

بهترین گزینه این است که ژل را با استفاده از سایت تولید کننده سفارش دهید. من یک کارت هدیه دارم که به من یک تخفیف 50٪ می دهد پس برای خرید عجله میکنم. به من گفته شده که تخفیف به زودی منقضی خواهد شد.

تخفیف 50٪ برای سفارش شما
پیشنهاد ویژه محدود مدت!
8 نظر
منم از خجالتم رنج میبرم یادم میاد که چطور اولین بار دچار این مشکل شدم. رابطه ما فقط 40 ثانیه طول کشید. همه شما هم قبول دارید که همه ما مشکل مشترکی داشتیم. اما در مورد من یک عادت بود . به معنای واقعی کلمه فقط دوبار دخول و خروج و بعد ارضا اما الان میتونم بدون استرس 30 دقیقه رابطه جنسی داشته باشم این عمل با کمک Titan Gel انجام شد. بعد از استفاده فورا دوباره اعتماد به نفس خودم رو بدست آوردم.
پسندیدن . پاسخ . 112
اگه بخوام صادقانه بگم حدود 3 هفته از کرم استفاده کردم . من بهترین رویکرد رو نسبت به این مشکل داشتم . الان میتونم برای 35-40 دقیقه بدون ارضا رابطه داشته باشم دوست دخترم هم خیلی خوشحاله ناله هاش کل فضای اتاق رو پر میکنه.
پسندیدن . پاسخ . 47
من هم خیلی سریع ارضا می شدم و این منو خیلی ناراحت میکرد ژل رو تقریبا یک سال پیش تو ایالات متحده خریدم ژل به طور قابل توجهی زمان رابطه رو افزایش میده الان میتونم رابطه جنسی 40 دقیقه ای بدون زود ارضا شدن داشته باشم.
پسندیدن . پاسخ . 33
Titan Gel توسط ستاره های پورنو استفاده میشه . حالا متوجه شدم که اونا از چه بزرگ کننده هایی استفاده میکنند. 
پسندیدن . پاسخ . 21

من اخیرا داشتم یه برنامه تلویزیونی رو تماشا میکردم که چگونگی ساخت فیلم های پورنو رو نشون میداد این ژل یا مشابه اون هم اسمش توش گفته شد. مشکل پروسه فیلم برداری این بود که نباید در طول 1.5 ساعت فیلم برداری ارضا صورت میگرفت.

تو برنامه تذکر داد که با استفاده انواع جادویی درمان مثل تمرین و قرص و.. از جمله ویاگرا بازیگران پورنو به مدت 6 ماه ناتوان بودن و این یه واقعیته.

بازیگرانی که تا سن 40-50 سالگی تو این صنعت باقی میمونن از ژل های خاصی استفاده میکنن اونا مدت زمان مقاربت را افزایش میدن و توانایی رو تقویت میکنن این کلمه ها رو خیلی خوب یادمه بعدش شروع کردم به سرچ کردن راجع به این محصول.

پسندیدن . پاسخ . 46
واقعا کار می کنه؟!؟ باور نکردنی ... منم می خوام اونو سفارش بدم. امیدوارم رویا من از سه نفری به حقیقت برسد :)
پسندیدن . پاسخ . 88
خیلی وقت پیش شنیده بودم که میشه از محصولاتی استفاده کرد که مدت رابطه رو افزایش میده اما اکثرا بی فایده بودن و هیچ نتیجه ای نمی گرفتم تا اینکه یکی از دوستام بهم این ژل رو معرفی کرد منم خریدم و استفاده کردم دمش گرم خیلی تاثیر خوبی داره بعد از چند هفته اثرش کاملا مشخص میشه راحت تا 30 دقیقه طول رابطه رو افزایش میده.
پسندیدن . پاسخ . 79
من یک سال پیش شروع به استفاده از ژل کردم. همسرم نمی دونه که کجا باید از دست من فرار کنه :) .کیر من حتی بعد از ارگاسم هم سخت باقی می مونه. ما تمام شب رو مثل خرگوشها رابطه داریم و این اتفاق رو دوست داریم پسندیدن . پاسخ . 19
copyright © 2017